מיקור חוץ: מוקדני שירות ותמיכה טכנית

למה נוהרות כל החברות הגדולות בעולם דווקא לפיליפינים?

איי

ID-10085558888הפיליפינים אולי נראים רחוקים, אבל כמעט כל חברה בינלאומית שמעסיקה מוקדני שירות לקוחות באנגלית (ושפות אחרות) – כבר הגיעה לכאן וגילתה את הפוטנציאל האדיר של איכות שירות הלקוחות הפיליפיני. חברות ידועות כמו ענקית המחשוב איי-בי-אם (IBM), ענקית הייעוץ אקסנצ'ר (Accenture), בנקים אמריקנים כמו ג'יי-פי מורגן (JPMorgan), סיטיבנק (Citibank) ועוד רבים אחרים, מעסיקים כאן מזה שנים רבות צוותים פיליפינים של מוקדני-שירות ותמיכה טכנית, שעונים לטלפונים של לקוחותיהם מכל רחבי העולם.

עם למעלה ממיליון עובדים בתעשיית ה-OUTSOURCING, הפיליפינים הפכה למעשה למוציאה לפועל של פעילות שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית העולמית, והיא עושה זאת בצורה היעילה והטובה ביותר, שנה אחר שנה. בתחום מיקור החוץ של מוקדני-שירות, הפיליפינים הינה הספקית הגדולה בעולם. בתחום מיקור החוץ של שירותי ה-IT ממוקמת הפיליפינים במקום ה-2 בעולם.

John-McCarthy“ללא ספק, הפיליפינים הפכה לספקית מוקדני-השירות המועדפת על חברות המשרתות לקוחות אמריקנים", מציין ג'ון מקארתי, מומחה למיקור-חוץ במכון המחקר האמריקני Forrester Research, בקיימברידג' מסצ'וסטס.

IsraeliOnIsland.com מסייעת לחברות ישראליות מכל הגדלים והסוגים בייעוץ ובניית צוותי שירות לקוחות או תמיכה טכנית, אפילו אם מדובר בהעסקת שניים או שלושה מוקדנים בלבד, בהתאם לצרכים. אנחנו כמובן מספקים את כל התשתיות (משרדים, חיבורי אינטרנט, וכד'), כוח אדם מקצועי והציודים הנדרשים (שולחנות וכיסאות, מחשבים מאובזרים, תוכנות חדישות, שרתים, וכד'). השירות שלנו כאן במנילה מאפשר לכם לחסוך בעלויות השקעה בהקמת חברה מקומית כאן בפיליפינים, תשלומי מיסים, שכ"ד, הוצאות חשמל, ציוד טכני, אינטרנט, וכד'.

להלן שירותי מיקור החוץ שתוכלו לקבל כאן:

 • Call-center1מענה טלפוני באנגלית רהוטה וללא מבטא
 • מענה על אימיילים וצ'אט  אונליין
 • מוקדני תמיכה טכנית ברמה גבוהה
 • חיוג-חוץ ללקוחות ברחבי העולם
 • טלמרקטינג ושיווק טלפוני
 • הוצאה לפועל של קמפייני מכירות בינ"ל
 • שירותי עיבוד נתונים (מחקר, Data Entry, Data Analysis)
 • שירותי בדיקת איכות
 • ועוד…

להלן מספר יתרונות בהקמת צוות מוקדני-שירות או תמיכה טכנית בפיליפינים:

במידה ואתם אכן מחליטים לנצל את הנוכחות והנסיון שלנו כאן בפיליפינים:

 • אנו מספקים ייעוץ פרטני בנוגע לכל אלמנט בפרויקט שלכם
 • אנו מנהלים עבורכם את כל שלבי תהליך הקמת צוות שירות הלקוחות
 • אנו מפקחים על הליך גיוס המוקדנים בהתאם לדרישות שלכם

 • אנו מספקים הדרכה כוללת וניהול אקטיבי של הצוות

 • אנו מספקים ניהול של כוח האדם המקומי

מדוע בפיליפינים? קראו סקירה


ביצוע מהיר

מרגע קבלת ההחלטה וחתימת החוזה – גיוס והקמת צוות שירות לקוחות/תמיכה טכנית כאן במנילה, כולל בניית מערכות תומכות בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח, מתבצע על-ידנו בתוך שבועות בודדים בלבד. במקרים רבים יש לנו כבר מוקדנים המוכנים לפעולה, ובמקרים בהם יש צורך לגייס – אנו פועלים עם חברות גיוס המתמחות בתחום מוקדי השירות והתמיכה, המספקות לנו מוקדנים בהתאם לדרישות ספציפיות. זמן ממוצע לגיוס עובדים נע בין שבוע לשלושה שבועות.  


אנחנו כאן

המרחק הניכר בדרך כלל מהווה בעיה במקרה של מיקור חוץ והעברת פעילויות אופרטיביות וחשובות כגון שירות לקוחות, לגורם זר. אנו נמצאים כאן בכדי לפתור בעיה זו: אנחנו כישראלים הממוקמים כאן במנילה, מכירים היטב את הפיליפינים, את התרבות העסקית, את תרבות העבודה ואת דרכי הניהול הרלבנטיות. אנו כאן בכדי להבטיח כי ניהול הפרויקט ייעשה בהתחשב בתרבות המקומית ובהתאם לסטנדרטים מקצועיים ישראלים.


צמצום עלויות ושיפור השירות

העסקת מוקדני שירות בפיליפינים תצמצם את עלויות התפעול והייצור שלכם בעשרות אחוזים, ואף תשפר את איכות השירות. החיסכון עבור חברות מערביות מגיע לעיתים עד 60% בעלויות הכלליות – ואין כמעט חברה גלובלית שאינה מעסיקה כאן מוקדני שירות ותמיכה. הקמת צוות מוקדנים בפיליפינים הינה מהירה, יעילה ואינה מצריכה השקעה או התחייבויות לטווח-ארוך. בנוסף על כך, מכיוון שסקטור שירות הלקוחות הינו כיום הסקטור המרכזי בכלכלת הפיליפינים, ההתמחות בתחום היא מבין המרשימות ביותר בעולם, והשירות האדיב והמקצועי הפיליפיני הפך לשם דבר בקרב חברות בינלאומיות. חברות מעבירות את פעילות השירות שלהן לכאן לא רק בכדי לחסוך בעלויות, אלא גם בכדי לשפר את הזמינות, מקצועיות ואדיבות השירות.

 

אתם בשליטה

אנו מעמידים לרשותכם אמצעי שליטה ובקרה סטנדרטיים, שבאמצעותם אתם מחזיקים בשליטה מוחלטת בצוות המוקדנים כאן בפיליפינים, הן אם אתם הארץ או בכל מקום אחר בעולם. גם בתחום ההדרכה יש לנו את האמצעים המתאימים וחדרי הדרכה המאפשרים לבצע את ההדרכות הנדרשות לצוות המוקדנים, בכל עת ובכל שעה.


אין השקעה

אנו מעמידים לרשותכם את כל התשתיות החומריות והטכנולוגיות הנחוצות לפעילותו של צוות שירות לקוחות או תמיכה טכנית, מא' ועד ת'. אנו מעסיקים עבורכם כוח אדם מקצועי ודובר אנגלית ברמת שפת-אם. אנו מספקים לכם משרד, שולחנות, כסאות וריהוט משלים, טלפונים וקווי טלפון בינלאומיים, מחשבים ומסכים, תוכנות המחשב הנדרשות, חיבורי אינטרנט (עם גיבויים של מספר ספקי תקשורת מקומיים), שרתים, ועוד. יש להדגיש: אין צורך בשום השקעה מצידכם. אתם משלמים אך ורק עבור שעות העבודה של מוקדן השירות.


הם יתאהבו

תרבות השירות מושרשת ב-DNA הפיליפיני. הם אדיבים וסבלניים מלידה, ובתחום השירות מדובר בנכס בל-יתואר. תוסיפו על כך את האנגלית המעולה ונטולת המבטא שלהם, ותוכלו להבין מדוע הפיליפינים עקפה בשנים האחרונות את הודו והפכה למעצמת מוקדני השירות העולמית. זה קורה במרבית החברות הבינ"ל המעסיקות כאן צוותי שירות מקומיים: הלקוחות שלהן, וכן העובדים, מתאהבים בתרבות השירות האדיבה של הפיליפינים.

קראו עוד על יתרונות העובד הפיליפיני…

 


מיקור חוץהפתרון למחסור בעובדי הייטק: מיקור חוץ בפיליפינים

מיקור חוץ של שירות לקוחות באנגלית או בכל שפה אחרת - רלבנטי לכל חברה ישראלית המחזיקה מוקדני שירות שכאלה. אולם – הרלבנטיות עולה מדרגה בעולם ההייטק הישראלי, שם חייבות חברות סטארטאפ צעירות לחסוך כל אגורה בכדי להשקיע במחקר ופיתוח, וכמובן בשיווק. את שירות הלקוחות או התמיכה הטכנית הן יכולות למקר החוצה – לחברות ואנשים המתמקצעים בתחום. במידה והן מבצעות את מיקור החוץ בפיליפינים, שהינה מעצמה של שירותי מיקור חוץ - יכולות חברות הסטארט-אפ הישראליות לחסוך עד 50% בהוצאות התפעול החודשיות שלהן, ולהשקיע את מיטב כספן במקום זאת בשיווק ופיתוח.

ההצלחות והאקזיטים המרשימים שרושם ענף ההייטק הישראלי בשנים האחרונות, מגביר את הצמיחה בביקוש לעובדים בענף, בשיעורים חדים שלא היו מוכרים עד כה. שוק התעסוקה בהייטק ובביוטק הישראלי צומח במהירות רבה, בפרט בתפקידי הפיתוח וההנדסה, ועם הצמיחה בביקוש לעובדים - כך גם השכר שלהם צומח. השכר הממוצע בענף מטפס בכ-1.5% ברבעון ומעלה, ולחברות רבות מאוד קשה לעמוד בעלויות השכר הגדלות. הן נאלצות לחסוך באגפים אחרים של פעילותן, כמו שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית. כאן מגיע מקומו של תהליך מיקור חוץ יעיל ואפקטיבי. כאשר תהליך זה נעשה בצעדים מדודים וחכמים במדינה כמו הפיליפינים, שבה פועלות מאות חברות מיקור חוץ עם נסיון של שנים רבות – יכולה חברת הסטארט-אפ הישראלית להוריד דאגה אחת מראשה ולהתמקד בפעילויות הליבה שלה.

אולם הקשיים בגיוס והמחסור במהנדסים ומפתחים בארץ, גורם לחברות הישראליות אף לבצע מיקור חוץ של פעילויות מורכבות יותר מאשר שירות לקוחות או תמיכה טכנית. ישנן חברות הייטק ישראליות שהקימו לאחרונה צוותי פיתוח תוכנה או בניית אפליקציות (iOs ואנדרואיד) – כאן בפיליפינים. אין מדובר רק על החיסכון האדיר בעלויות השכר – אלא גם בפתרון לבעיית השחיקה וקצב תחלופת העובדים בענף ההייטק הישראלי. בפיליפינים קצב תחלופת העובדים נמוך, ואם הם מקבלים את השכר שלהם בזמן ומרוצים מסביבת העבודה – הסיכוי שיעזבו אינו גבוה.

לתעשיית ההייטק והסטארט-אפ הישראלית יש עדיין הרבה לאן לצמוח, אולם המחסור הגדל בהון אנושי מיומן ועליית השכר המתמדת - מחייבים את החברות להיערך בהתאם, לחסוך בעלויות התפעול שלהן – ולבדוק באופן יסודי ומעמיק את האפשרות להשתמש בשירותי מיקור חוץ בפיליפינים.


מיקור חוץ של עיצוב דיגיטלי, אינטרנט, וידיאו או אנימציה? לחצו כאן לפרטים


אנחנו כאן במנילה בכדי לעשות את העבודה עבורך...

אל תתבלבלו: אנו אומנם פועלים במדינת איים טרופית חלומית, אך אנו עובדים מסביב לשעון ומספקים פתרונות יצירתיים ויעילים לכל צורך, בהתאם למקובל בישראל.